Yhteystiedot

Myynti ja hallinto

Tuotekehitys

  • Lars Juselius
    Lars Juselius Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0)400 816 941
    Tel. +358 (0)9 4355 4313
    lars.juselius@finscan.fi

  • Juha Söderström
    Juha Söderström Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0) 405 517 434
    Tel. +358 (0) 9 4355 4318
    juha.soderstrom@finscan.fi
    Skype: 

  • Panu Koskinen
    Panu Koskinen Mekaniikkasuunnittelija

    Mob. +358 (0)443 410 925
    Tel. +358 (0)9 4355 4310
    panu.koskinen@finscan.fi

  • Teuvo Toska
    Teuvo Toska Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0)405 517 432
    Tel. +358 (0)9 4355 4312
    teuvo.toska@finscan.fi

  • Jouni Tolonen
    Jouni Tolonen Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0)405 335 017
    Tel. +358 (0)9 4355 4319
    jouni.tolonen@finscan.fi

  • Zelin Xu
    Zelin Xu Konenäköasiantuntija

    Mob. +358 (0)407 003 197
    Tel. +358 (0)9 4355 4387
    zelin.xu@finscan.fi

  • Kalle Eskola
    Kalle Eskola Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0)404 508 767
    Tel. +358 (0)9 4355 4315
    kalle.eskola@finscan.fi

  • Jaakko Salo
    Jaakko Salo Järjestelmäsuunnittelija

    Mob. +358 (0)403 537 952
    Tel. +358 (0)9 4355 4354
    jaakko.salo@finscan.fi

  • Gelin Guo
    Gelin Guo Konenäköasiantuntija

    Mob. +358 (0)400 800 759
    Tel. +358 (0)9 4355 4354
    gelin.guo@finscan.fi

Tekninen tuki